- 10-06-2026
- vodafone Boven Vredenburgpassage 128, 3511 WR Utrecht
Gebruiker centraal: We gaan weer gluren! En wel op het hoofdkantoor van VodafoneZiggo in Utrecht. Dat doen we op woensdag 10 juni, van 13.00 tot 16.00 uur. Bij Vodafone Ziggo zijn ze een voorloper op het gebied van klantcontact en kanaalstrategie. Tijdens deze Gluren leer je er alles over én natuurlijk krijg je een rondleiding in het klantcontactcentrum. Ben jij er ook bij?
Over deze Gluren
Bij VodafoneZiggo draait klantcontact om echte verbinding. Met slimme inzet van kunstmatige intelligentie en spraakanalyse wordt elke interactie persoonlijker en empathischer. Medewerkers worden ondersteund met digitale tools die hun werk leuker en makkelijker maken. Klanten kunnen via elk kanaal terecht – van telefoon en chat tot WhatsApp, social media en de fysieke winkels. Door proactief mee te denken en direct oplossingen te bieden, wil VodafoneZiggo problemen oplossen nog vóór ze ontstaan. Zo wordt elk contactmoment waardevoller: de klant krijgt snelle, persoonlijke service en de medewerker beleeft meer voldoening in een effectievere én leukere baan.
Op 10 juni vertellen Sanne Zwinkels, Director Customer Service B2B en Rogier Beckers, Lead Operational AI van VodafoneZiggo ons meer over de klantbelofte en hoe die wordt toegepast op zowel de zakelijke markt als de consumentenmarkt.