Let op!
- 13-06-2019
- 16:00 - 19:00
- Den Haag
Op donderdag 13 juni organiseert de Rijks Innovatie Community de RIC-zomerborrel met als thema: Wie ben jij? Spreker Peter Ros en community lid Samir Lahiri nemen je mee in de wereld van communities. Ook zijn we benieuwd naar jouw eerste ervaringen met RIC. Waar heb je behoefte aan en hoe kunnen we je verder helpen om innovatie op de kaart te zetten?
Hoe werken communities
Digitalisering en technologische ontwikkelingen zorgen ervoor dat wij onze organisaties op een andere manier moeten runnen. Hoe doe je dat en hoe kunnen communities daarbij helpen? Door een andere manier van kijken geeft Peter Ros duiding aan de snelle ontwikkelingen die op ons af komen. Inzicht, inhoud en humor zijn kenmerkend voor zijn presentaties.
Jouw behoefte
Samir is vanaf het eerste uur betrokken bij RIC. Naast actief community lid is hij ook een echte verbinder. In de afgelopen jaren heeft Samir meerdere externe communities opgebouwd. Hij gelooft in het gedachtegoed van de zwerm en laat dingen graag spontaan ontstaan. Tijdens de borrel deelt hij zijn ervaringen en gaat hij met de community in gesprek. Want wie ben jij en waar heb je behoefte aan? Deel je wensen zodat duizend bloemen kunnen bloeien.
| 15:30 uur | Inloop |
| 16:00 uur | Keynote Peter Ros en Samir Lahiri |
| 17:00 uur | In gesprek met de community |
| 17:30 uur | Start netwerkborrel |
| 19:00 uur | Einde |
Zin in een drankje? Meld je aan via het aanmeldformulier. Ken je een collega die nog geen lid is van RIC maar wel geïnteresseerd? Kom samen en laat hem of haar kennis maken met RIC.